Product categories
- Appliances (6)
- Electricals (15)
- Inverter Battery (3)
- Lighting and Fans (22)
- One Click Items (12)
- Plumbing (10)
- wires (1)
Filter by Price
Anchor by Panasonic 4 way Extension Board Socket with Single Switch | 4 Way Socket with 1.5 Mtr Extension Cord | Multi Plug Socket for Home Wall, Office (22061)
Highlights:
Product Details:Â
| Brand | ANCHOR |
| Color | Blue & White |
| Total Power Outlets | 4 |
| Special Feature | Ergonomic |
| Product Dimensions | 24.6L x 8.9W Centimeters |
₹379.00 ₹429.00
Anchor by Panasonic 6A 2 Pin Felx Box with 4 Mtr Cord | Universal Socket Switch Board With Indicator (Blue & White)
Highlights:
Product Details:Â
| Brand | ANCHOR |
| Color | Blue & White |
| Total Power Outlets | 1 |
| Voltage | 240 Volts |
| Product Dimensions | 15.7L x 3.9W Centimeters |
₹279.00 ₹329.00
Anchor by Panasonic 6A 2 Pin Flex Box with Indicator & Handle | 4 Meter Extension Flex Box for Home, Office (White)
Highlights:
| Brand | ANCHOR |
| Color | White |
| Total Power Outlets | 4 |
| Voltage | 240 Volts |
| Special Feature | Led Indicator |
₹329.00 ₹399.00
Anchor by Panasonic Dual Tone Doorbell | Calling Bell for Home | Door Bell for Office, School (38912)
Highlights:
Product Details:
| Manufacturer | ‎Panasonic Life Solution India Pvt. Ltd. |
|---|---|
| Country of Origin | ‎India |
| Item model number | ‎38912_p |
| Product Dimensions | ‎17 x 9.2 x 4.4 cm; 180 g |
| Item Weight | 180 g |
|---|---|
| Item Dimensions LxWxH | 17 x 9.2 x 4.4 Centimeters |
| Net Quantity | 1 count |
| Included Components | 1 Ding Dong Door Bells Dual Tone aesthetics for Home (240V, White) |
| Generic Name | Doorbell |
₹209.00 – ₹258.00Price range: ₹209.00 through ₹258.00
₹249.00 – ₹299.00Price range: ₹249.00 through ₹299.00
Goldmedal G-Astro Polyphonic Door Bell | Sleek Design | 4 Mode Selection | Wireless Door Bell for Home & Office | (White) Pack of 1
Highlights:
Product Details:
| Manufacturer | ‎Goldmedal Electricals Pvt Ltd |
|---|---|
| Country of Origin | ‎India |
| Item model number | ‎204066WHIT |
| Product Dimensions | ‎16 x 10 x 4 cm; 300 g |
₹399.00 – ₹448.00Price range: ₹399.00 through ₹448.00
Havells Lagoon Dingdong Polyphonic Doorbell (Black) (AHNLEXU002)
Highlights:
Product Details:
| Manufacturer | Havells |
|---|---|
| Country of Origin | India |
| Item model number | AHNLEXU002 |
| Product Dimensions | 10 x 10 x 5 cm; 100 g |
| Net Quantity | 1 count |
₹299.00 – ₹348.00Price range: ₹299.00 through ₹348.00










